Банер со пејзаж со продажба за назад на училиште (1)
环保баннер-3
社媒банер(2版)白底
банер-А

必威游戏官网网址

Жешка продажба

производ-бг
 • WWS – НАЈДОБРАТА BOSS шолја на светот
 • Подарок шолја за денот на таткото
 • The Foreign Collection – сет за јадење од 16 парчиња
 • Летен сет – сет од 16 парчиња садови
 • Колекција复活节兔子——порцеланскисет прибор за вечера од 16 парчиња
 • Сет за вечера за колекција на симетрија
 • Rose Bloom – сет за јадење од 30 парчиња
 • пловечки цвет – сет за јадење од 12 парчиња
 • Колекција Hypnotize – сет за вечера од 12 парчиња
 • Комплет порцелан од 16 парчиња колекција маслинки
 • Ink-Madness колекција – 12 парчиња порцелански сет садови за вечера
 • Комплет прибор за вечера од 16 компјутери со златен мермер
Види Детали гаранција за квалитет

за нас

Профил на компанијата:

Wellwares (Shijiazhuang) Limited е основана во 1999 година и се наоѓа во северната база за производство на керамика.Тоа е првиот кинески извозник на керамика во Чиле.Јужна Америка отсекогаш била лидер во извозот.Во 18 и 19, вкупно 500 контејнери од 40 стапки се извезени во јужноамериканските земји.Имаме 21 годишно искуство во производство на садови.Нашиот дизајн на производи и истражување и развој на технологијата се интегрирани.Производите вклучуваат повеќе видови производи за садови и се продаваат на глобално ниво.

научи повеќе
Baidu
map