• news-bg

拉杰米特industrisë

拉杰米特industrisë

 • 第131届网上广交会第9天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA E 9-të E Panairit të 131-të ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Vetëm dy ditë të tjera deri në përfundimin e Panairit të 131-të të Kantonit Online, 必威官方betway下载WWS janë këtu për të ofruar një zgjidhje për vështirësinë tuaj të blerjes。Ne nuk jemi vetëm ofruesi, Ne jemi zgjidhës。Ejani dhe vizitoni faqen tonë të Panairit të Kantonit për të parë produktin tonë më të mirë dhe për të parë transmetimin tonë fantastik të drejtpërdrejtë....
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第7天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA 7 e 131-të PANAIRI ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Panairi i 131-të i Kantonit po përfundon brenda pak ditësh, por të gjitha mrekullitë vijnë në fund。Gjatë transmetimit të sotëm në internet,做të shihni projektuesin tonë kryesor të produkteve - Ivan, ai做të prezantojë dy nga modelet tona sezonale dhe historinë pas tyre。Nuk do doni ta humbisni....
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第六天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA 6 e 131-të PANAIRI ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Sot është DITA 6 e Panairit të 131-të të Kantonit në互联网。Jo shumë kohë deri në përfundimin e Panairit të 131-të Online të Kantonit。必威官方betway下载WWS kujdeset për Panairin e Kantonit, prandaj ne do të transmetojmë dita ditës gjatë Panairit të Kantonit。Në transmetimin e sotëm,做të shihni përshkrimin e product ktit në 2 gjuhë të ndryshme。
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第5天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA 5 e 131-të PANAIRI ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Sot është DITA 5 e Panairit të 131-të të Kantonit në互联网。Kanë mbetur vetëm 5 ditë deri në përfundimin e panairit të kantonit。倪子岗nuk e科妮削减te panairit te Kantonit vitrinen基调,bejeni sa我shpejt qe te芭蕾舞小跳e mundur,每年冬天vendosur凯米市都会sepse ne te gjitha produktet我krenare atje qe ju te zgjidhni !Gjithashtu, 必威官方betway下载WWS做të mbajë st…
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第四天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA 4 e 131-të PANAIRI ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  必威官方betway下载WWS Uroj që të kaloni një fundjavë të mrekullueshme。所以做të transmetojmë nga ora 15:00 deri në 17:00 CST (UTC/GMT+08:00)。Këtë herë ne kemi nderin të ftojmë transmetuesin tonë spanjoll-folës Phillip, dhe ai do të prezantojë disa nga producktet tona të pashoqe në spanjisht。Sigurohuni që nuk do ta humbisni duke u abonuar në…
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第三天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA E 3-të E Panairit 131 ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Fundjave te mbare说eshte dita 3 e Panairit te 131 - te te Kantonit WWS必威官方betway下载陶瓷做te transmetohet gjate fundjaves她做te publikoje produktin语气我te泥潭,prandaj sigurohuni qe te mos humbisni asnje nga permbajtjet tona。Për të gjetur më shumë信息,ju lutemi kontrolloni kanalin tonë në Youtube。Transmetoni për 2 orë çdo ditë, ju lutemi bashkohuni…
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第2天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  131-të PANAIRI ONLINE DITA 2 e KANTONIT - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  DITA 2 e Fundjavës së Gëzuar të Panairit të 131-të Online të Kantonit, ne jemi ende këtu duke transmetuar!做të transmetojmë në showroam -in tonë duke filluar nga ora 13:00 (GMT+8:00) BASHKONI NE për të zbuluar dhe perceptuar më shumë nga dizajni ynë i modës。Gjatë蒸ne do të tregojmë disa nga producktet tona më krenare, ndaj sigurohuni që të jeni t…
  Lexo më shumë
 • 第131届网上广交会第一天- WWS陶瓷必威官方betway下载

  DITA 1 e PANAIRIT 131 ONLINE KANTONI - 必威官方betway下载WWS陶瓷

  Lexo më shumë
 • 第131届广交会-我们准备好了

  Panairi i 131-të i Kantonit - JEMI GATI

  Panairi i Kantonit për herë të parë mbaet在线vetëm për shkak të pandemisë Covid-19, por kjo jep mundësinë për të çiftuar më shumë për ngjarjen tonë në互联网。Shumë faleminderit ekipit tonë, ata janë përballur me sfida të shumta gjatë para-punës së panairit të kantonit, por kanë gjetur me sukses një rrugëdalje。Le të shpresojmë më të mirën…
  Lexo më shumë
 • 必威官方betway下载第131届网上广交会将于3天后开播!

  Panairi i Kantonit në互联网WWS-131必威官方betway下载做të shfaqet pas 3 ditësh!

  Panairi i 131-të i Kantonit do të jetë online vetëm nga data 15 deri më 24 prill për 10 ditë。必威官方betway下载WWS do të transmetohet për 2 orë çdo ditë gjatë Panairit të Kantonit, Ne presim kërkesën tuaj。Ju mund të na bashkoheni me i-innovation duke përdorur lidhjen e mëposhtme: https://www.cantonfair.org.cn/zh-CN/register/index?invitati…
  Lexo më shumë
 • 未来三年钴价将继续上涨- Fitch Solutions

  Çmimi i kobaltit do të vazhdojë të rritet gjatë tre viteve të ardhshme - Fitch解决方案

  金属颜料është përdorur historikisht si颜料për shkak të ngjyrës së tij blu të shkëlqyeshme, dhe për industrinë e enëve të tavolinës qeramike, kobalti përdoret kryesisht në glazurat。西帕斯revistës“陶瓷资讯”,rritja e çmimeve të oksidit të kobaltit vitet e fundit nuk është hera e parë。Oksidi i kobaltit gjithashtu organizoi…
  Lexo më shumë
 • 通过i-Invite Link加入我们

  Bashkohuni me ne përmes i-邀请链接

  Bashkohuni me ne në panairin e 131-të të kantonit me lidhjen tonë i-invite。Ju mund të identifikoheni në Platformën e shërbimit të blerësve dhe të merrni pjesë në panairin online。我kodin tonë të ftesës,做të keni një shans për të fituar kartolina të shkëlqyera përkujtimore nga panairi kantonit dhe kuponat falas të drekës për ngjarjet jashtë linje, si dhe ri…
  Lexo më shumë
1 2 3. 4 5 6 Tjetra > >> Faqe 1/7
Baidu
map